Turboya yükseltin ve sınırlamalar olmadan indirin!

Reklamlar ve zaman aşımları olmadan maksimum indirme hızı, indirme yönetim programları kullanılabilir.

Mesel-free-download-full-pc-game-no-torent-no-survey

Yıllardır hep yabancı oyun alıp oynarız, İngilizce almanca Fransızca hep bilmediğimiz diller oyunda ne oluyor hikaye nereye ilerliyor hiçbir şey bilmeden öyle ilerleyip oyunu bitiririz. Ama bir oyun gördüm ki yerli oyun korku gerilim türünden gerçekten on numara bir oyun. Steam üzerinden satış yapma hakkı tanındı oyuna oyun çok ucuz 10 tl gibi bir ücretle alabiliyorsunuz. Bence yerli olması itibari ile hem destek olmak için hem o oyunun zevkini kendi dilimizde çıkarmak için satın alın deneyin derim. Oynamadan denemeden görmeden alamam derseniz buyurun size ilk bölüm için 1 saatlik bir video izleyin bu oyun gerçekten pişman olmadan alıp oynayacağınız bir oyun. Ben aldım pişman değilim, katkımız da olsun dedik ve hak eden bir oyun. Satın almak için ise steam sitesine girip mesel yazın görürsünüz satın alma linkini.

Oyun Tam Çözüm Videosu

Videonun sol üst köşesinde menüyü tıklayarak bölümler arası geçiş yapabilirsiniz.

Oyunun konusu ve hikayesi

Alıntı: Merlinin Kazanı

Mesel uzun yıllardır korku ve gerilim temalı romanlar yazan bir yazardır. Ancak son yıllarda yazdığı kitaplar yayınevleri tarafından beğenilmemekte, eleştirmenler tarafından ise çok ağır eleştirilere maruz kalmaktadır.

Bunun üzerine Mesel yeni bir kitap yazmaya karar verir ancak bu sefer sadece hayal dünyası ile sınırlı kalmayacak yıllardır kulaktan kulağa anlatılan ve hatta zaman zaman gazete haberlerine konu olan Gölcük Çocuk Hastanesindeki gizemi konu alacaktır. Kitap ismi içinde hem kendi adı olan hemde kulaktan kulağa anlatılan hikaye anlamına gelen MESEL’ i düşünmektedir.

Yazar önceki romanlarından farklı olarak bu senaryoya kendisini fazlaca kaptırmış, romanının baş karakteri ile kendisini özleştirmiştir. Roman oyuncu tarafından ilerletildikçe Mesel hangi dünyanın gerçek dünya olduğunu anlamakta zorlanacaktır.”Bir teşekkürü esirgemeyin lütfen!

Tavsiye:Turbobit Premium ol Linkleri Son Hızda İndir!

Tavsiye:Bedava ve Hızlı İlan Vermenin Adresi

Tavsiye:Sitemize Takım Arkadaşı Arıyoruz!

Tavsiye:WMZ bozum için arayışta olanlar: "En iyi WMZ Bozum Sitesi."


Tavsiye:WEB SİTE SAHİPLERİ DAHA İYİ KAZANÇ için İNCELEYİN.


Tavsiye:10.000 Tekil Hite 220 TL Kazanmak İstemez misiniz?

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Madem dünyanız ağlıyor ve hayatınız acılaştı.. O halde çalışınız ahiretiniz ağlamasın. (Bediüzzaman Said Nursi)
Youtube Netd Müzik Slow Top 40 Mart 2016 full albüm indir Çeşitli Sanatçılar Türkçe 30 Hit 2016 full albüm indir