Turboya yükseltin ve sınırlamalar olmadan indirin!

Reklamlar ve zaman aşımları olmadan maksimum indirme hızı, indirme yönetim programları kullanılabilir.

11111

oe Danger isimli oyunla birlikte kendini gösteren bağımsız oyun stüdyosu Hello Games, No Man’s Sky ile birlikte keşfetme üzerine yoğunlaşıyor. Sadece dört kişiden oluşan Hello Games’in yeni nesil projesi No Man’s Sky’da her şey keşfedilebilir. Birden fazla gezegenin yer aldığı yapımda her gezegenin kendi ekosistemi bulunuyor. Yıldızlar, dağlar, denizler, gezegenler, kısacası her şey No Man’s Sky’da keşfedilebilir olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunu oynamak için DX11 destekli ekran kartı ve 64 Bit işletim sistemi şart!

Steam üzerinden oyun hakkında verilen bilgiler

klasik bilim-kurgu aşk macera ve hayal esinlenerek, No Man Sky eşsiz gezegenler ve yaşam formları ve sürekli tehlike ve eylem ile dolu, keşfetmek için bir galaksinin size sunar.

Hiçbir Man In The Sky, her yıldız bir uzak güneş, hayat dolu gezegenlerin yörüngesinde her ışık ve seçtiğiniz bunlardan herhangi birine gidebilir. Hiçbir yükleme ekranları ve sınırsız, gezegen yüzeylerinin derin uzaydan sorunsuz Fly. belki asla tekrar – bu sonsuz procedurally üretilen evrende, hiçbir diğer oyuncular daha önce gördük yerleri ve yaratıklar keşfedeceksiniz.
epik bir yolculuğuna
Galaksinin merkezinde bu evrenin gerçek doğasını öğrenmek için doğru bir yolculuğa çizer dayanılmaz darbe yatıyor. Ama, düşman yaratıklar ve şiddetli korsanlar bakan Ölüm bir maliyetle geliyor bileceksiniz, ve hayatta kalma sizin gemi, silah ve takım yükseltme nasıl üzerinden yapmak seçimler aşağı olacaktır.
kendi kaderini bulmak
Hiçbir Erkeğin Sky aracılığıyla yolculuk size kalmış. zayıf yırtıcı ve zenginliklerini alarak ya da nimetlerini için korsanlar yaptırmayı, bir savaşçı olacak? hız ve silah için gemi yükseltme eğer güç sizindir.
Ya da bir tüccar? unutulmuş dünyalarda zengin kaynakları bulmak ve en yüksek fiyatları onları istismar. Daha fazla kargo alanı yatırım ve büyük ödülleri biçmek gerekir.

Ya da belki bir kaşif? Bilinen sınır ötesine geçin ve yerler ve daha önce hiç kimsenin görmediği şeyler keşfetmek. Hiç uzağa atlamak için senin motor yükseltme ve gafil öldürecekti zehirli ortamlarda hayatta kalma için takım güçlendirmek.
yolculuğunuza paylaş
galaksi yer nefes, bir yaşam olduğunu. Ticaret konvoylar yıldızlı arasında seyahat, hizipler korsanlar gafil avlamak, bölge için vie ve polis hiç izliyor. Her oyuncunun aynı galakside yaşıyor ve bilinen alan kapsayan bir harita üzerinde onlarla keşifler paylaşmak seçebilirsiniz. Belki kendi hem de eylemlerinin sonuçlarını göreceksiniz …

1
2

Sistem Gereksinimleri
MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
İşlemci: Intel Core i3
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870

OYUN LİNKİ

Torrent

http://turbobit.net/8xsv2kuk8ai1.html

Normal Link

Mega İndir

-alternatif-

Mail.ru İndir

ONLİNE CRACK

http://turbobit.net/gnmph0lz479c.htmlBir teşekkürü esirgemeyin lütfen!

Tavsiye:Turbobit Premium ol Linkleri Son Hızda İndir!

Tavsiye:Bedava ve Hızlı İlan Vermenin Adresi

Tavsiye:Sitemize Takım Arkadaşı Arıyoruz!

Tavsiye:WMZ bozum için arayışta olanlar: "En iyi WMZ Bozum Sitesi."


Tavsiye:WEB SİTE SAHİPLERİ DAHA İYİ KAZANÇ için İNCELEYİN.


Tavsiye:10.000 Tekil Hite 220 TL Kazanmak İstemez misiniz?

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Madem dünyanız ağlıyor ve hayatınız acılaştı.. O halde çalışınız ahiretiniz ağlamasın. (Bediüzzaman Said Nursi)
Metro FM Top 20 Listesi Ağustos 2016 full albüm indir Alem FM Top 30 Listesi Ağustos 2016 full albüm indir