Full Program İndir | Full Programlar İndir | Fullprogram Ücretsiz
AO İnternational Tennis PC 2018 Tenis Oyunu Full Oyun İndir
31 Temmuz 2018
platon-47

AO İnternational Tennis PC 2018 Tenis Oyunu Full Oyun İndir

AO İnternational Tennis PC 2018 Tenis Oyunu Full Oyun İndir, Bugüne kadar çıkan tüm tenis oyunlarından farklı ve gerçekçi oynarken kendinizi...

AO İnternational Tennis PC 2018 Tenis Oyunu Full Oyun İndir, Bugüne kadar çıkan tüm tenis oyunlarından farklı ve gerçekçi oynarken kendinizi tenis kortunda nadal federer hissetiren bir oyun. Tenis oyununa meraklı iseniz kesinlikle denemenizi tavsiye edeceğim bizzat oynayıp zevk aldığım bir oyundur. 

Oyunu kurmadan önce mutlaka bilmeniz gereken 3 bilgi. (Aksi halde oyun kurulumunda sıkıntı yaşarsınız):

# Oyun repack sıkıştırma olduğundan kurulum biraz uzun sürecektir. Kurulum sırasında kalan süre 7-8 saat gibi abartılı bir süre çıkıyor ama sabrederseniz kurulumu sorunsuz bitecektir. Benim i5 8 gb ram bir buçuk saat sürdü.

# Oyunu kurmadan önce antivirüsü mutlaka devre dışı bırakın. Virüs programı yok ise güvenlik duvarını devre dışı bırakın. Yoksa oyun klasörüne kurulan server.dll hatasını alırsınız.

# Az önce bahsettiğim AO İnternational Tennis server.dll hatası almamak için oyun kurulumu bittikten sonra virüs programını aktif etmeden şu işlemi de yapınız: Oyun klasörüne kurulan server.dll dosyasını virüs programınız da tarama dışı öğe yapınız böylece güvenli dosya olarak görülecek ve oyun hata vermeyecek ardından virüs programınızı aktif edip sorunsuz şekilde oynamaya başlayınız. Kendim bu işlemi test ettim şuanda sorunsuz oynuyorum.


İşletim Sistemi: Windows 7 8 8.1 10
İşlemci: Intel Core i3-3210 / AMD Athlon II X4 555
RAM Bellek: 4 GB
Ekran Kartı: 2 gb minimum
DirectX: 11
Disk: 13 GBhttps://turbobit.net/rvzpuq21ua4d.html

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 FullProgramArşivi by Full Program Arşivi