Full Program İndir | Full Programlar İndir | Fullprogram Ücretsiz
Easm USB Multiboot 15In1 2014 Türkçe Tek Link İndir
3 Ağustos 2014
platon-47

Easm USB Multiboot 15In1 2014 Türkçe Tek Link İndir

EASMurat arkadaşımızın yapmış olduğu güzel bir multiboot usb. Arkadaşımızın emeğine sağlık. Bu usb multiboot içerisinde Easm özel windows 7, windows...

easm

EASMurat arkadaşımızın yapmış olduğu güzel bir multiboot usb. Arkadaşımızın emeğine sağlık. Bu usb multiboot içerisinde Easm özel windows 7, windows 8, windows 8.1 – 15 in 1. Hepsi 32 bit ve 64 bit olarak hazırlanmışlar. Aynı zamanda Easm XP Görsel v6 2014, Köylünün usbden çalışan xp işletim sistemi de eklenmiş.

Usb Multiboot menülerin vazgeçilmezi acronis de unutulmamış. Sağlıklı bir şekilde yedek alıp ve geri yüklemek için acronisi kullanabilirsiniz. Boot özelliği ile bilgisayarı acronis ile başlatıp yedeğiniiz geri yükleyebilirsiniz.

Windows şifre sıfırlama gibi daha bir çok yazılımı olan bu multiboot menüyü denemenizi öneririm. Sistem 32 gb lık bir usb ye uygundur. Sistem içerisinde kendinize göre program ekleyebilirsiniz.

Yapımcının açıklaması:
1.Güncellemelerde hem DİSM hemde Sysprep Yöntemi Kullanılmıştır.
2.Aktivasyon işlemi PC açılıp Masaüzeri geldiğinde, sizi karşılayacak olan menüden yapabilir veya kendi Aktivasyon sisteminizi uygulayabilirsiniz.
3.Kurulum için Minumum 32GB’lık USB Bellek olmalı veya taşınabilir Hdd nasıl arzu ederseniz.
4.NetFramework 3.5 Aktif Edilmiştir. Windows7 sürümlerine 4.5.1de Eklenmiştir.
5.EASM XP V6 yeniden Düzenlenmiş hali Sunulmuştur, Ayrıca Full Driver eklenmiştir, Masaüzeri geldiğinde sizeden birkaç onay isteyecektir Driver kurulumu bitmeden, Katılımsız kuruluma GEÇMEMENiZi öneririm zira sisteminiz Donabilir ve Driver kurulumu esnasında PC yeniden başlatmak istermisiniz dediğinde ONAYLAMAYIN..! Katılımsız Kurulumlarda bittiğinde, PC’nizi KAPAT deyip 10 – 15 SN sonra Açıp öyle kullanın.
6.internet Explorer 10 Sürümü kullanılmıştır, Bir arkadaşımın Yoğun isteği üzerine, Girdiği bazı sitelerde ie11 Sorun çıkartıyor dediği için Win7 ve 8 sürümleri ie10’dur ama Win8,1 sürümleri yine internet explorer11 içerir…
7.DriverPack eklentisi Sayesinden Yazıcıdan tutunda TV kartına kadar tanımadığı Donanım kalmayacak, XP ve Tüm windows Sürümlerinde X64 veya X86 Sorunsuz Çalışmaktadır.
8.Görsel surumlerin yanisira ençok kullanilan windows sürümlerinin SADE KLASIK halide hem x86 hemde x64 olarak sunulmustur.

Easm USB Multiboot
Easm USB Multiboot
[notification type=”standard”] Boyut: 27,03 Gb
Upload Siteleri: Mega.Co.Nz
Virüs Taraması: Eset Smart Security / Temiz
Sürüm: Tam Sürüm ve Full Versiyon indirilebilir
Desteklediği Sistem: XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 [/notification]
[highlight color=”green”] Mega.Co.Nz İndir [/highlight]

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 FullProgramArşivi by Full Program Arşivi