Turboya yükseltin ve sınırlamalar olmadan indirin!

Reklamlar ve zaman aşımları olmadan maksimum indirme hızı, indirme yönetim programları kullanılabilir.

Fallout-New-Vegas-dangeras-PC-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Skyrim oyunu yaımcılarının elinden çıkma Fallout serisinin 4. oyunu niteliğinde olan New Vegas günümüz amerikasında las vegas çöllerinde geçiyor. Tabi bazı olaylar sonrası New Vegas olmuş durumda. Eskileri oynayan arkadaşlar az çok bilir. Nükleer saldırı sonucu insanlar, hayvanların, bitkilerin genetiği alt üst olmuştur ve mutasyona uğramış varlıklar belirmiştir. Ama New Vegas nükleer saldırıdan direk etkilenmemiştir. Diğer yerlere göre daha az mutasyon ile karşılaşıyoruz. Evlerden sağlam olanlar hala var. Genel konusu olarak:

“Oyuncu, oyuna bir kurye rolünde başlar. Birilerine bir paket götürürken birşeyler olur ve kendini sığ bir mezarda bilinçsiz halde bulur. Hayatta olduğu için; bir suikastçı tarafından başarısız bir suikast girişimi olduğunu anlar. Yaralarını yerel bir doktor olan Doc Mitchell’e baktırır. Büyük bir dünyaya açılmak için başlangıç noktası suikastı araştırmaktır.

Şehirde çeşitli gruplaşmalar vardır. Bunlar; The New California Republic (NCR), Caesar’s Legion ve New Vegas çeteleridir. Bu gruplar birbirleriyle sürekli çatışma halindedirler ve şehrin kontrolünü ele geçirmeye çalışmaktadırlar. Fallout: New Vegas’da önemli noktalar arasından Hoover Barajı onu kontrol edenlere ücretsiz su ve elektrik desteği sağlamaktadır.”(alıntıdır)

Grafik olarak gayet yeterli çizimler gerçekçi. Ses konusu adamlar yine yapmış yapacağını :) Oynanabilirlik olarak biraz farklı yanları olsa da alışmak gerekiyor sadece. Oyunda ayrıca zor mod mevcut. Bu mod ile oyuna tamamen gerçeklik katarak oynayabilirsiniz. Şunu söylemeliyim ki bu mod çok çok zor.

Oyun genel olarak benim çok beğendiklerimin arasında. TÜRKÇE yama olması da ayrı bir avantaj. Bu yüzden kesinlikle tavsiyemizdir :)

Oyunun Türü: Aksiyon, RPG
Çıkış Tarihi: 22 Ekim 2010
Oyunun Adı: Fallout: New Vegas
Oyunun Sürümü: SKIDROW
Oyunun Boyutu: 7 GB

fallout-new-vegas-full-tek-link-indir-turkce

fallout-new-vegas-full-tek-link-indir-turkce

fallout-new-vegas-full-tek-link-indir-turkce

fallout-new-vegas-full-tek-link-indir-turkce

fallout-new-vegas-full-tek-link-indir-turkce

fallout-new-vegas-full-tek-link-indir-turkce

fallout-new-vegas-full-tek-link-indir-turkce

fallout-new-vegas-full-tek-link-indir-turkce

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: Dual Core 2.0 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6 serisi, ATI 1300XT serisi
Sabit Disk: 10 GB boş disk alanı
Fallout New Vegas Full Tek Link İndir -TÜRKÇE- Full Tek Link İndir Güncelleniyor…

Fallout New Vegas Full Tek Link İndir -TÜRKÇE- Oyun Kurulumu ve Türkçe Yama Kurulumu Nasıl Yapılır?

Normal Anlatım:

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-“Fallout New Vegas” klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Bethesda Softworks\Fallout New Vegas” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın. Oyunu çalıştırın. Eğer çalışıyorsa oyun bilgisayarınıza sorunsuz kurulmuştur. Bu aşamadan sonra TÜRKÇE yamayı kuracağız.

8-“Fallout New Vegas UPDATE” klasörü içindeki “Fallout.New.Vegas.Update.7″ dosyasına çift tıklayarak kuruluma başlayın. Oyunun kurulu olduğu yere updateyi kurun. Ardından yine aynı klasördeki yani “Fallout New Vegas UPDATE” klasörünün içindeki crack klasörü içindekileri oyunun yüklü olduğu yere atın. Crack yapın kısaca.

9-Crack işlemide bittikten sonra “Fallout_New_Vegas_TR_Yama_v1.00″ dosyasını çift tıklayarak TÜRKÇE yama kurulumuna başlayın. Oyunun kurulu olduğu yere kurulum bittikten sonra gelelim en önemli kısıma.

10- Masaüstüne gelen oyunun simgesine tıklayıp oyunu açın. Karşınıza bir pencere gelecektir. Burada 3. sıradaki VERİ DOSYALARI seçeneğine tıklayın. Küçük bir pencere açılacaktır. Burada da “FalloutNV-TR.esp” seçeneği olacak. Yanındaki kutucuk boş ise dolu olarak işaretleyin. Tamam tıklayarak herşeyi bitirin :)

11-Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik ;)Bir teşekkürü esirgemeyin lütfen!

Tavsiye:Turbobit Premium ol Linkleri Son Hızda İndir!

Tavsiye:Bedava ve Hızlı İlan Vermenin Adresi

Tavsiye:Sitemize Takım Arkadaşı Arıyoruz!

Tavsiye:WMZ bozum için arayışta olanlar: "En iyi WMZ Bozum Sitesi."


Tavsiye:WEB SİTE SAHİPLERİ DAHA İYİ KAZANÇ için İNCELEYİN.


Tavsiye:10.000 Tekil Hite 220 TL Kazanmak İstemez misiniz?

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Madem dünyanız ağlıyor ve hayatınız acılaştı.. O halde çalışınız ahiretiniz ağlamasın. (Bediüzzaman Said Nursi)
İzmir Teknik Destek Usb MultiBoot v1.0 Tek Link Smart Launcher Apk Full 2.7.6 Android İndir