Full Program İndir | Full Programlar İndir | Fullprogram Ücretsiz
FMRTE 2017 Son Sürüm İndir – Crack – Full Yapma
24 Ocak 2017
platon-47

FMRTE 2017 Son Sürüm İndir – Crack – Full Yapma

Merhabalar, aşağıda ki anlatım FMRTE 2017 için olup FM 2017 oyunu en güncel haline uyumludur. İşlemi şöyle yapıyoruz: # Öncelikle...

Merhabalar, aşağıda ki anlatım FMRTE 2017 için olup FM 2017 oyunu en güncel haline uyumludur. İşlemi şöyle yapıyoruz:

# Öncelikle rar içinde ki FMRTE 2017 son sürüm programını kurun.

# Ardından programın arka planda açık olmadığından emin olun ve rar içinde ki amper programını çalıştırın.

# Amper programı açık iken FMRTE 17 programını çalıştırın.

# Program açıldıktan sonra, rar içinde ki BouncyCastle.Crypto.dll uygulamasını FMRTE programının kurulu olduğu klasöre atınız.

# Şimdi açık olan FMRTE programında sağ üst köşede settings(ayarlar) tıklayıp gelen pencere de aktivasyon işlemini online olarak yapınız. Serial olarak FMR17 ile başlatıp devamını istediğiniz rakamlarla sallayıp serial veriniz. Artık aktivasyon işlemi tamam olup program ile istediğiniz düzenlemeyi oyun içinde yapınız. Son olarak programın kurulu klasörüne attığınız BouncyCastle.Crypto.dll uygulamasını sağ tıklayıp salt okunur tikini işaretleyip uygula  – tamam deyiniz.

NOT: Bu işlemlerden sonra muhtemelen internette girdiğiniz bazı sayfalar açılmayacaktır. Bunun sebebi amper programı olup şöyle düzeltebilirsiniz durumu: Tarayıcınız da (chrome tarayıcı ile anlatılıyor) ayarlar- gelişmiş ayarlar- proxy ayarlarını değiştir- yerel ağ ayarları kısmına gelip orada proxy ayarlarında ki kutucukta tik varsa kaldırıp tamam deyin. Artık nette gezinebilirsiniz.

FMRTE 2017 İndir

http://turbobit.net/r4lbjkp0ty2v.html

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 FullProgramArşivi by Full Program Arşivi