Turboya yükseltin ve sınırlamalar olmadan indirin!

Reklamlar ve zaman aşımları olmadan maksimum indirme hızı, indirme yönetim programları kullanılabilir.

Dünyada en çok tercih edilen ve kullanılan indirme yöneticisi programıdır Internet Download Manager (IDM). İndirme hızınızı 5 katına kadar hızlandırır, yarım kalan işlemlere devam edebilir veya indirme işlemini programlayabilirsiniz. Ayrıca kuyruğa ekleme özelliği ile programa istediğniz kadar link ekleyin o kendisi sizin müdaheleniz olmadan indirsin. Bir diğer özelliği diyeli kuyrukta çok dosya  var gecenin bir vakti bitecek. O zman program size şu seçenekleride sunuyor: Kuyruktaki dosyaların tamamı inince ne yapılsın? Modemi kapat, idm yi kapat, bilgisayarı kapat. Akıllı özelliğiyle idm bunlardan birini de sizin yerinize yapıyor tüm indirme listeniz bitince. Sizin bilgisayar başında olmanız gerekmiyor.

Herhangi bir nedenden ötürü oluşan kesintilerle akıllı devam etme özelliğiyle kaldığı yerden devam edebilmektedir. IDM, kolay arayüzü ve tüm tarayıcılarla entegre çalışmasıyla en popüler indirme yöneticisi olmuştur. Internet Download Manager, indirme işlemi sırasında indirilen dosyayı dinamik olarak bölümlere ayırır ve bağlantı kopması yaşanmadan indirme işlemini sonlandırır. İnternet download managerProxy sunucuları, ftp ve httpd protokolleri destekler, firewalleri aşabilir, yeniden yönlendirmeleri takip eder, çerezleri kaydeder, dilerseniz sunucu girişi yapar. Internet Download Manager; Internet Explorer, Opera, Firefox, Avant Browser, Google Chrome gibi popüler tüm tarayıcılardaki indirilme işlemlerinde otomatik olarak devreye girmektedir.

Boyut: 5,98 MB
Sürüm: Tam Sürüm ve Full Versiyon indirilebilir
Desteklediği Sistem: XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
İndirme linkiniz hazır. Aşağıdaki bağlantıdan indiriniz.

TURBOBİTBir teşekkürü esirgemeyin lütfen!

Tavsiye:Turbobit Premium ol Linkleri Son Hızda İndir!

Tavsiye:Bedava ve Hızlı İlan Vermenin Adresi

Tavsiye:Sitemize Takım Arkadaşı Arıyoruz!

Tavsiye:WMZ bozum için arayışta olanlar: "En iyi WMZ Bozum Sitesi."


Tavsiye:WEB SİTE SAHİPLERİ DAHA İYİ KAZANÇ için İNCELEYİN.


Tavsiye:10.000 Tekil Hite 220 TL Kazanmak İstemez misiniz?

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Madem dünyanız ağlıyor ve hayatınız acılaştı.. O halde çalışınız ahiretiniz ağlamasın. (Bediüzzaman Said Nursi)
Internet Download Manager v6.20 Build 3 Pre-Activated Full İNDİR Internet Download Manager v6.20 Build 2 Türkçe Retail & Pre-Activated Full İndir