Turboya yükseltin ve sınırlamalar olmadan indirin!

Reklamlar ve zaman aşımları olmadan maksimum indirme hızı, indirme yönetim programları kullanılabilir.

2

JetAudio bir multimedya yazılımıdır. Sadece video ve ses dosyalarını oynatmakla kalmayıp, CD yazma, kaydetme özellikleri ve dosya formatı dönüştürme gibi seçenekleriyle bütün ve komplike bir araç olarak karşımızda. İsterseniz JetAudio‘nun sağladığı kullanımı kolay JetCast özelliği ile kendi internet yayınınızı yaratabilirsiniz.

Yazılım CD ve DVD üzerindeki ses ve video dosyalarını oynatabiliyor. İsterseniz oynatabildiğiniz bu ses dosyalarının formatlarını kendi belirlediğiniz diğer formatlarada JetAudio ile dönüştürebilirsiniz.

Analog ses kaydı yapabilen bu yazılımın en önemli ek özelliklerinden biride MP3, OGG ve WMA dosyaları için etiket düzenleme özelliği. Program kendi içerisinde bazı ses efektleride içeriyor, wide, reverb, ve x-bass gibi efektler barındıran bu program oynatılan ses dosyalarının hızınıda ayarlamanıza izin veriyor.

 

Kullanıcıların kendi istekleri doğrultusunda değiştirebileceği “skin” desteği bulunan yazılım gerçentek basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. Senkronize edilmiş “Lyrics” (Şarkı Sözü/Lirik) desteği bulunan program ile MIDI ve MP3 dosyalarınızla karaoke yapabilirsiniz.Video dosyalarında dönüştürme yapmak için iAUDIO U3 desteği barındıran program ile video dosyalarınızı AVI formatına çevirebilirisiniz.

jetAudio 8.1.2.2100 Plus İndir


Bir teşekkürü esirgemeyin lütfen!

Tavsiye:Turbobit Premium ol Linkleri Son Hızda İndir!

Tavsiye:Bedava ve Hızlı İlan Vermenin Adresi

Tavsiye:Sitemize Takım Arkadaşı Arıyoruz!

Tavsiye:WMZ bozum için arayışta olanlar: "En iyi WMZ Bozum Sitesi."


Tavsiye:WEB SİTE SAHİPLERİ DAHA İYİ KAZANÇ için İNCELEYİN.


Tavsiye:10.000 Tekil Hite 220 TL Kazanmak İstemez misiniz?

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Madem dünyanız ağlıyor ve hayatınız acılaştı.. O halde çalışınız ahiretiniz ağlamasın. (Bediüzzaman Said Nursi)
HD Wallpapers Pack 214 Landscapes Wallpaper- Nature-47
Benzer Yazılar