Turboya yükseltin ve sınırlamalar olmadan indirin!

Reklamlar ve zaman aşımları olmadan maksimum indirme hızı, indirme yönetim programları kullanılabilir.

generator

İndirdiğiniz oyun, film program boyutları çok büyük mü? Turbobit, Letitbit, Ul.to gibi sitelerin linklerini hızlı indirmek için premium hesaba mı ihtiyacınız var? Premium hesabı alacak paranız yok mu? O zaman bu yazımızda bu engelleri hiçbir ödeme yapmadan nasıl aşacağımızdan bahsedeceğim. Ayrıca virüslü reklamlara takılmamanın püf noktalarından bahsedeceğim.

Birçok link generator siteleri mevcut olup bunlar içerisinde sağlam çalışan çok azdır. 2 tane sağlam çalışan saniyesinde size linkinizi premium hesaba çevirecek iki adres vereceğim. Bunlar ile linklerinizi saniyesinde premiuma çevirebilirsiniz. 

 

Unutmadan söyleyeyim bu tarz sitelerden premium link almak için en az 4-5 tane popup reklamları geçmeniz gerekiyor. İşin sonunda meyveyi yemek var sonuçta ayrıca virüs yemekte var tabi ben işin o kısmına düşmemeniz için gerekli tüyoyu da vereceğim bence çokta önemli değil bu engeller dediklerimi yaparsanız. Adamlar sağlam iş yapıyor bırakalım da reklamlarını göstererek onlara da biraz kazandıralım…


Başlamadan önce bir hatırlatma: ouo.io reklamını geçerken sayfa ‘502 Bad Gateway’ hatası verirse sayfayı yenileyin kaldığınız yerden devam eder. Yine hata verirse yine yenileyin çıkana kadar sayfa yenileme yapın illa açılır. İşlemi tekrar başa alıp zaman kaybetmeyin.

 

PREMİUM LİNK ALMA ANLATIMI

1- Siteye şuradan üye oluyorsunuz: http://ouo.io/mm8bL (Aşağıda resimli gösteriyorum nasıl üye olunacağını)

siteye ulaşmanız için 2 aşamalı ouo. reklamı koydum bilginize.

Gelen ekranda bir kullanıcı adı ve en az 8 karakterli şifre yazıp ben robot değilim kutucuğunu işaretleyip ücretsiz üye oluyorsunuz.

11

22

2- Şimdi üye olduk sırada giriş yapacağız. Az önce üye olmak için tıkladığımız linkin sol tarafında ki ‘login’ i tıklayıp kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız. Aşağıda resmini gösteriyorum.

33

3- Evet arkadaşlar üye olduk, giriş yaptık. Şimdi işin en önemli kısmı ki bu tür sitelerde bu kuralı ihlal ederseniz anında ban yersiniz bir daha faydalanamazsınız siteden. Kural şu: Diyelim film oyun program vs. indireceksiniz. Linikiniz turbobit, letitbit, mail.ru vs.. olsun. Siz linkinizin kırık olmadığından sağlam olduğundan eminsiniz. Ama bu sitelerde linkinizi kendi sistemlerinden geçirip sağlam olduğunu teyit ettirmenizi şart olarak görüyor. Yani linkinizi direk alıpta adamlara yollamayın kabul etmez uyarı verirler tekrarı halinde ban yersiniz. İşte linkimizi teyit edeceğimiz adres şurasıdır: http://ouo.io/LQMBEl (siteye ulaşmanız için 2 aşamalı ouo. reklamı koydum bilginize.)

Linkimizi burada teyit edip sağlam olduğu mesajınız alınca hemen orada ‘bb code’ linkini tıklayıp oradaki kodu alacağız, sonra onu ilk size verdiğim adresteki üye girişi yaptığınız sohbet kutucuğuna yapıştırıp göndermek max. 5 saniye içerisinde linkiniz çevrili halde gelecektir. (Örnek bir turbobit linki üzerinden Resimlerle şöyle anlatıyorum):

4

55

66

77

88

99

Gördüğünüz gibi kodu yolladım 1 saniye içinde link Premium oldu. 1 numaralı yer gönderdiğim o kod idi. 2 numaralı yer bana gelen Premium link cevabı. Şimdi tek yapmanız gereken 2 numarada gelen linkinizi tıklamak. Burası sohbet yeri olduğundan ve ziyaretçi kitlesi büyük olduğundan kodunuzu gönderirken orayı takip edin sizin mesajdan sonra gelen mesajlardan biri sizin olcak yani bu sistem kullanıcı adınızı yazıp yanına Premium linki gönderiyor. Geldiği gibi tıklayın. Son olarak şunu mutlaka aklınızda tutun. Bu tür sistemler para kazanmak için size premium linki reklamlrla sunar. Sizin bu sitede premium linki almanız için iki tane shorte.st iki tane ouo. reklamı geçmek zorundasınız. Yani toplamda 4 tane reklamı geçince premium linkiniz pc de idm yüklü ise idm tarafından otomatik yakalanır son hızda indirirsiniz idm programı ile. Sırası ile reklamlar şunlar olacak onun için dikkat edin ek olarak açılan tüm popupları kapatın:

1-shorte.st reklamı

2-ouo. reklamı

3-shorte.st reklamı

4-ouo. reklamı

VİRÜSLERE TAKILMAMAK İÇİN NE YAPACAKSINIZ

1- Shorte.st reklamları geçmek için açıldığı zaman 5 saniye bekleyin geçmek için izin gelince sağ üstte geç linki olacak geçersiniz. 

2- Ouo. reklamı geçmek için sitemizde videolu anlatım sunmuştum. Şuradan https://fullprogramarsivi.net/linklerimiz/ videoyu izleyin öğrenip öyle başlayın işe.

NOT: shorte.st ve ouo. sayfası harici açılacak ne kadar popup sayfa varsa kapatın hiçbirini takip etmeyin aksi halde virüs yersiniz.

İleride videolu anlatım hazır olunca sunumu bu sayfaya eklerim.Bir teşekkürü esirgemeyin lütfen!

Tavsiye:Turbobit Premium ol Linkleri Son Hızda İndir!

Tavsiye:Bedava ve Hızlı İlan Vermenin Adresi

Tavsiye:Sitemize Takım Arkadaşı Arıyoruz!

Tavsiye:WMZ bozum için arayışta olanlar: "En iyi WMZ Bozum Sitesi."


Tavsiye:WEB SİTE SAHİPLERİ DAHA İYİ KAZANÇ için İNCELEYİN.


Tavsiye:10.000 Tekil Hite 220 TL Kazanmak İstemez misiniz?

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Madem dünyanız ağlıyor ve hayatınız acılaştı.. O halde çalışınız ahiretiniz ağlamasın. (Bediüzzaman Said Nursi)
Alien Isolation Full İndir PC + DLC Türkçe WinToFlash 1.2.0003 Professional | Katılımsız