Turboya yükseltin ve sınırlamalar olmadan indirin!

Reklamlar ve zaman aşımları olmadan maksimum indirme hızı, indirme yönetim programları kullanılabilir.

Revo Uninstaller Pro 3.1.1

 Bilgisayarın denetim masasından ekle kaldır ile birçok kez program kaldırırz ama aslında klasörleri, kalıntıları vs. bilgisayarda halen duruyor. Buda neye sebep olur: Sistemin yavaşlamasına, harddiskin git gide dolup en sonunda disk yetersiz demesine, işlemcinin hızının artık hissedilmemesine vs. sebep olur. Ücretli program alırsın aslında onlar bile klasik program ekle kaldır işleminden öte gitmiyor. Ama bir ücretsiz yazılım var ki, hem tükçe desteğine devam ediyor, hem de yukarıda saydığımız problemleri kökünden hallediyor hemde sistemi gerçek anlamda temiz tutuyor. Programı kaldırmadan önce kaldırdıktan sonra akıllı tarama özelliğiyle sistemde en ufak bir kalıntıyı bile gözden kaçırmadan size listeliyor. Sonuç bilgisayar tertemiz. Hem ücretsiz hemde alanında en iyisi. Her bilgisayarda ve her arşivde olması gereken programlar içinde bana göre ilk 10 program içinde derim. Ayrıntılarıyla özelliklerine gelecek olursak:

Revo Uninstaller Programının Ayrıntılı Özellikleri :

Revo – Kaldırıcı
Kaldırıcı : Kaldırma aracısı bilgisayarda yüklü tüm yazılımları tarayıp size gösteren arama motorudur. Bu özellik sayesinde bilgisayarda ne kalıntı kalmışsa kaldırmadan önce ve sonra önünüze listeler ve hepsini başarıyla kaldırmanızı sağlar. Arama motoruna programın adını yada ilk birkaç harfini yazmanız yeterli program hemen önünüze çıkar ve sizde kaldırma işlemine geçersiniz.

Revo – Avcı Modu
Avcı Modu : Yapımcılar tarafından iki ayrı kipte oluşturulmuş bir moddur: Avcı kipi ve Sürükle/Bırak kipi. Bu özellik te yine kaldırmada ayrı bir kolaylık sağlar.

Revo – Gereksiz Dosyalar
Gereksiz Dosya Temizleyicisi : Bu seçenek bilgisayarınızdaki birbirine benzer, gereksiz yer kaplayan dosyaları tek seferde temizleyebilmenizi sağlar. Ara ara bunu mutlaka deneyin göreceksiniz ki bilgisayarda baya bri yer açılmış olacak.

Revo – Araçlar
Windows Araçları : Revo Uninstaller yazılımının bu özelliği sayesinde, 10’dan fazla Windows aracına (Sistem Geri Yükleme, Ağ Bilgisi, Ağ Tanımlaması, Güvenlik Merkezi, Sistem Bilgisi Ve Özellikleri, Sanal Klavye, TCP Araçları, Servisler, vb..) tek bir pencereden direkt olarak ulaşabilme şansına sahip oluyoruz.

Revo – Başlangıç
Başlangıç Yöneticisi : Bu araç ile sistem açılışınızda otomatik olarak çalışmaya ayarlanmış tüm programları takip edip, kendiliğinden başlatılıp başlatılmayacaklarını düzenleyebilirsiniz. Yine Windows kaydındakinin aksine, ilgili yazılımlar hakkında çok daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, otomatik başlangıcın kapatılıp kapatılmaması hakkındaki önerilere erişebilir ve ilgili servisin o anda çalışıp çalışmadığıyla ilgili çok daha ayrıntılı bilgilere de sahip olabilirsiniz. Otomatik başlangıç listeniz ne kadar kalabalıksa, Windows kullanım ve açılış hızınızın da o kadar yavaşlayacağını unutmayınız.

Revo – Tarayıcılar
Internet Tarayıcıları : Kullandığınız tüm tarayıcılar, daha hızlı erişim ve özelleştirmeler için ziyaret ettiğiniz sitelere ait dosyaları bilgisayarınızda saklarlar. Dolayısıyla, Revo Programı, tüm geçici dosyalar ve kayıt bilgilerini; Firefox, Internet Explorer, Netscape ve Opera tarayıcılarını destekleyerek tamamen temizleyebilir. Geçici dosyaları da silebilen bu özelliği sık sık kullanmanızı, oldukça fazla miktarda boş alan kazanmanız ve tarayıcı hızınızı da hissedilen oranda arttırabilmeniz bakımından mutlaka denemelisiniz.

Revo – Ofis
MS Ofis Temizleyicisi : Bu özellik, eğer bilgisayarınızda office programı yüklü ise Microsoft office programına ait geçici dosyaları temizlemenizi sağlar. Araç, tüm eski ve yeni Microsoft Office sistemlerini tam olarak desteklemektedir.

Revo – Windows
Windows Temizleyicisi : Microsoft Windows sisteminiz, bilgisayarınızda yaptığınız hemen hemen tüm işlemlerin ayrıntılı olarak kaydını tutar. Bu araç ile Windows tarafından tutulan tüm gizlilik düşmanı kayıtları tek bir pencere içerisinden temizleme şansına sahipsiniz. Güvenliğiniz ve gizliliğinizi korumanız açısından bu özelliği de sık sık çalıştırmanız gerekiyor.

Revo – Kanıtlar
Kanıt Yok Edicisi : Bilgisayarınızdaki dosya ya da klasörleri silmeniz veya programları kaldırmanız, tam olarak tüm o dosyalardan kurtulmanız anlamına gelmez. Geri getirme programları ile bir çok sildiğiniz kalıntıları, dosyaları vs. geri getirebilirsiniz. Bu araç ise bu ihtimali kökten ortadan kaldırıyor hiçbir şeyi geri getirme imkanı vermeden yok ediyor.

Revo – Silme
Geri Dönüşümsüz Silme : Yukarıdaki aracın bir nevi tamamlayıcısı olan bu eklenti ile de, sadece geri getirilmemesini istediğiniz dosya ve klasörleri işaretleyip, tek tek geri dönüşüm işlemini engelleyebilirsiniz. Ancak, bu iki aracı sadece profesyonel kullanıcıların kullanmalarını öneriyoruz, zira silinen dosyalar bir daha hiçbir şekilde erişilemeyeceklerdir.

—————————————————————-

Boyut: 10,6 mb
Sıkıştırma/Şifre: Rar/Yok
Tarama: Trend Micro İnternet Securty / Temiz

—————————————————————-

v3.1.2 – yeni sürüm – upload ediliyor…

TURBOBİT İNDİR

UPTOBOX İNDİR

—————————————————————-

v3.1.1 – bir önceki sürüm

TURBOBİT İNDİR

http://turbobit.net/e9epeztojaq1.html

UPTOBOX İNDİR

http://uptobox.com/63syt0smry4z

FİLEİNZ İNDİR

http://fileinz.com/h9xo25ws9ohb.htmlBir teşekkürü esirgemeyin lütfen!

Tavsiye:Turbobit Premium ol Linkleri Son Hızda İndir!

Tavsiye:Bedava ve Hızlı İlan Vermenin Adresi

Tavsiye:Sitemize Takım Arkadaşı Arıyoruz!

Tavsiye:WMZ bozum için arayışta olanlar: "En iyi WMZ Bozum Sitesi."


Tavsiye:WEB SİTE SAHİPLERİ DAHA İYİ KAZANÇ için İNCELEYİN.


Tavsiye:10.000 Tekil Hite 220 TL Kazanmak İstemez misiniz?

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Madem dünyanız ağlıyor ve hayatınız acılaştı.. O halde çalışınız ahiretiniz ağlamasın. (Bediüzzaman Said Nursi)
IsoBuster Pro 3.6 TR | Katılımsız | Full İndir Windows 8.1 Embedded Industry Pro ( Update 2) TR | Aralık 2014 | Full İndir
Benzer Yazılar