Full Program İndir | Full Programlar İndir | Fullprogram Ücretsiz
The Wolf Among Us Episode 4 Full Türkçe Tek Link İndir
1 Ağustos 2014
platon-47

The Wolf Among Us Episode 4 Full Türkçe Tek Link İndir

Oyun, oyun değil dizi. Ve siz o dizideki baş karakteri oynuyorsunuz. Seçimler tamamen size kalmış. Yani oyun sizin seçimlerinize göre...

TheWolfAmongUs-2014-07-28-04-02-47-86

Oyun, oyun değil dizi. Ve siz o dizideki baş karakteri oynuyorsunuz. Seçimler tamamen size kalmış. Yani oyun sizin seçimlerinize göre yönleniyor. Çizimler ve görüntü kalitesi bakımından daha iyisi olamazdı.

The Wolf Among Us’ da masal karakterlerinin diyarlarını terkedip şehre gelme hikayesini yaşıyoruz. Oyun Türkçe. Evet! Oyunumuzun tüm bölümleri oyunçeviri ve technogame tarafından çevrilmiş. Oyuna birinci bölümden başlıyor ve ilerliyorsunuz. Oyunun finali olan 5.Bölümü de çıktı bu arada. Onu da yakın zamanda başka bir yayında vereceğiz.

[notification type=”standard”]

Oyunun Türü: Aksiyon, Macera
Çıkış Tarihi: Nisan 2014
Oyunu Crackleyen Grup: Codex
Oyunun Boyutu: 4.4 GB

[/notification]

[notification type=”standard”]

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İşlemci: Core 2 Duo 2GHz
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: ATI or NVidia card – 512 MB
DirectX: Versiyon 9

[/notification]

[notification type=”success”] Oyunu İndir [/notification]

[toggle state=”closed” title=”The Wolf Among Us Episode 4 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?“]

Çok sade anlatım

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

Normal Anlatım:

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın.

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Kurulum klasik “codex” kurulumudur. Codex kurulumlarda setup’a tıkladıktan sonra mini bir pencere açılır. Bu pencerede sağ alttaki “Install games” yazısına tıklar tıklamaz kurulum başlayacaktır.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\The Wolf Among Us Episode 4″ ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik ;)

TÜRKÇE YAMA KURULUMU

1-İndirdiğiniz klasörde bulunan “Türkçe yaması” klasörünü açın.

2-Birinci bölüm yazan yamayı uygulayın. Uygulama aşamasında çift tıklayıp ileri butonuna tıklıyoruz sürekli. Ama bu süre zarfında oyun açık olmayacak.

3-Kayıt defterinde oyun bulunamadı hatası verirse oyunun exe’sini C:\Program Files (x86)\The Wolf Among Us Episode 4 konumundan biz kendimiz gösteriyoruz programa.

İlk bölümü bitirdikten sonra diğer bölümler yazan Türkçe yama dosyasını kurabiliriz. Karışmaması açısından bitirmeden onu kurmayın. Yani ilk yamay kur, ilk bölümü bitir ve diğerini kur. Bu kadar basit! Oyun artık %100 Türkçe (:

[/toggle]

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 FullProgramArşivi by Full Program Arşivi